top1_1 Latvian top1_3
top2_1 top2_2 Русский top2_4
top3_1 English top3_3

PRODUKCIJA

top4_1
m_left m1 m_right
Par Mums
Produkcija
Veikali
Kontakti
m6
 1. Medus piedāvājums
 2. Medus delikateses
 3. Dāvanas no Daugmales Jāņa bišu medus
 4. Ziedputekšņi
 5. Bišu maize
 6. Propoliss
 7. Peru pieniņš
 8. Bišu vaska sveces
 9. Pampāļu podi ar purva saknēm un keramika medum
 10. Ārstnieciskās ziedes
 11. Fito preperāti
 12. Ārstnieciskās tējas
 13. Medus kosmētika
 14. Biškopības inventārs

Medus piedāvājums

 liepu_medus
Liepu medus
– ir gaiši dzeltens, reizēm iezaļgans ar savdabīgi stipru, bet patīkamu liepziedu smaržu un garšu. Ātri izkristalizējas smalkos kristālos un dod blīvu masu. Organismā darbojas pret daudziem nevēlamiem mikrobiem, saudzējot mums labvēlīgos, mazina iekaisumu, mīkstina klepu, sekmē vēdera izeju. To lieto pret iesnām, kakla sāpēm, angīnu, balsenes iekaisumu, bronhītu, bronhiālo astmu, aknu, nieru slimībām un pret apdegumiem.

 

Pieejamie tilpumi:

 

 

pavasara_ziedu_medus
Pavasara ziedu medus
– dažādos dzeltenos toņos vai krēmkrāsā ar izteiktu smaržu. Pārsvarā tas ir pūpolu, ziemas rapša un citu pavasarī ziedošu augu medus, kas kristalizējoties iegūst īpaši smalkgraudainu struktūru un tam ir izteikti maiga garša. Ļoti spēcinošs medus, kas ieteicams kuņģa un nieru slimniekiem.

 

 

Pieejamie tilpumi:

 

 

mezha_ziedu_medusMeža ziedu medus – dažādas krāsas, no gaiši dzeltena līdz pat tumši brūnam. Meža ziedu medū pārsvarā ir skujkoku jauno dzinumu izsvīdumi, kas satur ēteriskās eļļas, sveķus, fruktozi un minerālvielas. Ieteicams lietot pret saaukstēšanos un elpošanas ceļu iekaisumiem. Šis medus paaugstina organisma aizsargspējas un stiprina imunitāti.

 

 

mezha_avenu_medus
Meža aveņu medus
– dzeltens ar brūni sārtu nokrāsu. Ātri izkristalizējas smalkos kristālos un dod blīvu masu. Iedarbīgs pret nevēlamiem mikrobiem organismā, mīkstina klepu, mazina sāpes un iekaisumus, atvieglo elpošanas ceļu darbību.

 

 

Pieejamie tilpumi:

 

 

avenu_medusAveņu medusgaišs vai dzeltenīgs ar diezgan stipru aromātu un patīkamu garšu. Kristalizējas ļoti lēni un veido sīkus kristālus. Bagātina organismu ar vitamīniem, minerālvielām, stiprina imunitāti.

 

faceliju_medusFacēlijas medus – gaiši zaļgans vai pat balts, ar maigu smaržu un patīkami smalku garšu. Tas kristalizējas lēni un dod mīkstu masu. Ieteicams uztura bagātināšanai un imūnsistēmas nostiprināšanai. Facēlija ir viens no labākajiem medus kultūraugiem.

 

amolina_medus
Amoliņa medus
– gaiši dzeltens, pat bezkrāsains, dzidrs, ar ļoti patīkamu maigu garšu un smaržu. Kristalizējoties kļūst balts. Ieteicams uztura bagātināšanai un imūnsistēmas nostiprināšanai.

 

pienene_medus

Pieneņu medus – zeltaini dzeltens, mazliet rūgtens ar izteiktu pieneņu smaržu. Lielos daudzumos satur fruktozi un glikozi, ātri kristalizējas. Ieteicams lietot pret sāpēm un iekaisumiem elpošanas ceļos.

Āboliņa medus – gaiši dzeltens, izkristalizējoties gandrīz balts, maiga garša. Ieteicams bronhīta ārstēšanai, uztura bagātināšanai, nodrošina ātrāku vielu maiņu organismam.

 

 

abelju_ozolu_medus
Ābeļu ziedu medus
– gaiši dzeltens ar patīkamu ābeļu ziedu smaržu. Kristalizējas smalkos kristālos un tad kļūst gaišāks. Ja tam ir bumbieru medus piejaukums, tad krāsa kļūst tumšāka. Tas stiprina organisma imunitāti un labi uzsūcas gremošanas traktā.

 

rapsa_medus
Rapšu medus
– balts ar dzeltenīgu toni. Strauji kristalizējas, zems skābuma saturs. To var lietojot kā cukura aizvietotāju. Pievienojot pie kafijas vai tējas, tas praktiski neizmainīs dzēriena garšu.

 

 

griku_medus
Griķu medus
– tumši dzeltenīgi brūns vai ar sārtu nokrāsu, asu garšu un smaržu. Kristalizējoties var veidot gan rupjgraudainu, gan arī smalkgraudainu struktūru. Bagāts ar olbaltumvielām, minerālvielām un it īpaši ar dzelzi. Griķu medum ir izteiktas ārstnieciskās īpašības – palīdz nervozitātes mazināšanai, kaulu lūzumu seku pārvarēšanai, mazasinības novēršanai un asinsvadu trauslumam.

 

Pieejamie tilpumi:

 

dazhadu_ziedu_medus
Dažādu ziedu medus
– gaiši dzeltens līdz pat tumši brūnam un dažādiem aromāti. Tas ir atkarīgs no ziediem, no kādiem medus ir ievākts. Kristalizēšanās veidi daudzveidīgi. Bagātina organismu ar vitamīniem, minerālvielām, stiprina imunitāti. Ieteicams lietot jebkuras saslimšanas gadījumos.

 

Pieejamie tilpumi:

 

virshu_medus
Viršu medus
– dzeltenīgi brūns, arī brūnā krāsā ar sarkanīgu toni. „Medus karalis” – minerālvielu, olbaltumvielu un vitamīnu sastāva ziņā ir pats bagātākais medus. Lieto pret nervozitāti, žultsceļu slimībām, aterosklerozi, ekzēmām un audzējiem, kā asinsvadu sistēmas stiprinātāju, arī pret saaukstēšanos, klepu un bezmiegu. Ieteicams diabēta slimniekiem.

 

Pieejamie tilpumi:

 

latvanju_medus
Latvāņu medus
– zaļgani brūnā krāsā ar īpatnēju garšu. Ātri izkristalizējas smalkos kristālos un dod blīvu masu. Bagāts ar dzelzi un mikroelementiem. Pilnveido uztura kvalitāti, mazina galvassāpes.

Pieejamie tilpumi:

Kastaņu medus – tumši dzeltenīgi brūns ar vieglu kastaņziedu smaržu, rūgtens. Kristalizējas lēni. Spēcīgi iedarbojas pret nevēlamiem mikrobiem organismā. Ieteicams pret kuņģa-zarnu trakta un nieru slimībām.Kļavu medus – gaišs, tam ir īpatnēji patīkama garša, kristalizējas sīkgraudaini. Ieteicams pret kuņģa darbības uzlabošanai, nieru un aknu slimībām. Bagātina uzturu un stiprina imunitāti.Ozolu medus – gaišs, dzeltenīgi zaļā krāsā ar interesantu garšu un rūgtenu piegaršu. Ātri izkristalizējas smalkos gabaliņos un dod blīvu masu. Bagātina organismu ar vitamīniem, stiprina imunitāti. Ieteicams kuņģa, nieru un aknu darbības uzlabošanai.

 

shunu_medus
Šūnu medus
– aizvākots medus kārēs, šūnās. To lieto arī kopā ar vasku. Kad medus bite atnes no zieda iegūto nektāru, tā to bagātina ar fermentiem un ziedputekšņiem. Šūnu medus ir visaugstvērtīgākais produkts, jo tas ir tieši tāds, kādu bite mums to ir sagatavojusi. Tas ir labākais veids kā izbaudīt to, ko mums sniedz „Dabas māte”. Šūnu medu ir ieteicams lietot mazās devās 2 – 3 reizes dienā. To lieto košļājot kopā ar bišu vasku, kurš nedaudz noņem zobakmeni un uzlabo zobu smaganas. Ja gadās norīt bišu vasku, tad nav pamata uztraukumam, jo tas organismam ir nekaitīgs, drīzāk gan ļoti veselīgs. Košļājot šūnu medu, cilvēka organisms vienlaicīgi uzņem propolisu, bišu maizi un A vitamīnu, kas atrodas bišu vaskā.

 

Daugmales Jāņa jaukto medu piedāvājums:

Piedāvājumā ir augstvērtīgu medu vairāki apvienojumi, kuri iegūti ar spiešanas tehniku, tādējādi radot bagātāku bioloģiskā sastāva medu ar plašāku vitamīnu un garšas buķeti.

 • Viršu – griķu medus
 • Viršu – liepu medus
 • Ābeļu – ozolu medusright
down1
down3
             Copyright © Daugmales Jāņa Bišu Medus 2013