top1_1 Latvian top1_3
top2_1 top2_2 Русский top2_4
top3_1 English top3_3

PRODUKCIJA

top4_1
m_left m1 m_right
Par Mums
Produkcija
Veikali
Kontakti
m6
 1. Medus piedāvājums
 2. Medus delikateses
 3. Dāvanas no Daugmales Jāņa bišu medus
 4. Ziedputekšņi
 5. Bišu maize
 6. Propoliss
 7. Peru pieniņš
 8. Bišu vaska sveces
 9. Pampāļu podi ar purva saknēm un keramika medum
 10. Ārstnieciskās ziedes
 11. Fito preperāti
 12. Ārstnieciskās tējas
 13. Medus kosmētika
 14. Biškopības inventārs

Peru pieniņš

 

Peru pieniņš ir darba bišu virsrīkles un virsžokļu dziedzeru sekrēts, ar kuru tās baro bišu mātes cirmeni un arī pieaugušu bišu māti straujas dēšanas laikā.

Peru pieniņā lielā daudzumā ir atrodamas olbaltumvielas, ogļhidrāti, vitamīni, aminoskābes, minerālsāļi, kālijs, nātrijs, fosfors, magnijs, dzelzs, cinks, sērs, silīcijs, hroms, niķelis, sudrabs, kobalts, mangāns, alumīnijs, arsēns, dzīvsudrabs, bismuts, varš un pat zelts, kā arī visplašākais minerālvielu klāsts. To pielieto terapijā, ķirurģijā, pediatrijā, ginekoloģijā, uroloģijā, ļaundabīgo audzēju, asins slimību un ādas slimību ārstēšanā.

Peru pieniņš ir labs līdzeklis pret novecošanos. Tas uzlabo redzi, atmiņu, potenci, ēstgribu, atvieglo klimaktērija periodu, normalizē dzelzs un olbaltumvielu daudzumu asinīs, novērš nervozitāti, palīdz nervu sistēmas slimību gadījumos, veicina piena sekrēciju māmiņām zīdaiņu barošanas periodā, uztur organisma fiziskās un garīgās spējas un uzlabo organisma vispārējo veselības stāvokli pēc smagām slimībām vai novājēšanas. Peru pieniņš palīdz atjaunot asins sastāvu, uzlabo asins tonusu un smadzeņu asinsvadu barošanos, novērš imūnsistēmas traucējumus.

 
right
down1
down3
             Copyright © Daugmales Jāņa Bišu Medus 2013